freshyessWist u dat in Ons Dorpshuys…

Een nagel studio Freshyess zit,  Roanne Joore is hier op afspraak aanwezig om uw nagels te voorzien van mooie creatie,s ..een kleurtje.. of gewoon een manicuren ..voor handen die gezien mogen worden…voor afspraak kunt u bellen met nr.0652505411

Bij ons verschillende verengingen zitten die nog plaats hebben voor nieuwe leden ..vraag bij ons eens naar de mogelijkheden …ook voor een bakske  en een praatje kunt u bij ons terecht ..wij zijn van dinsdag tot vrijdagmiddag geopend van 13.00 tot 16.30 open ..van maandag tot donderdag in de avond van 18.30 tot 23.00 uur …in het weekend op afspraak en bij evenementen  open wij natuurlijk ook onze deuren…

Wij op 28 oktober een lady,s night hebben.. er zijn dan verschillende stands aanwezig met hobby..verzorging ..sieraden en nog veel meer… er is een rad van Fortuin de opbrengst is  ten behoeven van PINK RIBBON.. met mooie prijzen… om 22.30 wordt het afgesloten met muziek..aanvang 19.30 ..vrij entree

Verder kunt u nog steeds frietuur vet in leveren voor de verenigingen …eten wij op de laatste dinsdag van de maand nog steeds samen..zijn wij een biljarttoernooi aan het organiseren voor de inwoners uit Drimmelen-dorp ….kunt u biljarten en vindt u het leuk om mee te doen ..neem dan contact op met ons voor meer informatie .. de eerste keer is op vrijdag avond 20 oktober

Wij in gesprek zijn met de gemeente over de school en wij hopen dat wij de mogelijkheid krijgen u nog meer te bieden vanuit ons Dorpshuys… daarover later meer

Wij ook catering doen tot 30 personen … lijst verkrijgbaar in ons dorpshuys of per mail

Tot ziens in Ons Dorpshuys 0624767485